Chromy Jakub – 67,27,26,25,22 ,Stanisz Mariusz – 27, Zbrzeżny Maciej – 25,24,22,21,20










5 miejsce

7 miejsce


9 miejsce

13 miejsce













3 miejsce



















1





























1 Naruszewicz J.























17

13






9



















Dadej Robert 2








Naruszewicz J. 0

















D Wielopolski K. 1
Wielopolski K.


2


Finek Mateusz 2

























Finek Mateusz 2

Przegrany na A












25

23









Wielopolski K. 0





21

27





Janeczek Jacek 2
Dadej Robert 1
















Finek Mateusz 0
Pogoda Mirek 0



E Finek Mateusz 0
Janeczek Jacek 2








3






Chromy Jakub 2
Chromy Jakub 2


















Doherty M. 1





Przegrany na E

PÓŁFINAŁ












18

14


Chromy Jakub 2

10



















Doherty M. 0
Doherty M. 2





Chromy Jakub 2

















C Janeczek Jacek 2
Jasiołek Robert 0

4


Reczek Paweł 0

























Jasiołek Robert 1

Przegrany na B





III miejsce


















4 Reczek Paweł 2








Pogoda Mirek 1




Zwycięzcy























Janeczek Jacek 2

Chromy Jakub 2

do półfinału












5













Zbrzeżny Maciej 1














3 Stanisz Mariusz 2






















19

15


Orzeł Artur 1

11









FINAŁ








Orzeł Artur 2
Orzeł Artur 2




Stanisz Mariusz 2

















B Reczek Paweł 0
Krzyżanowski K. 0

6


Janeczek Jacek 1

























Janeczek Jacek 2

Przegrany na C












26

24









Krzyżanowski K. 0





22

28





Pogoda Mirek 2
Orzeł Artur 0
















Stanisz Mariusz 0
Janeczek Jacek 1



F Stanisz Mariusz 0
Pogoda Mirek 2








7






Zbrzeżny Maciej 2
Zbrzeżny Maciej 2


















Zbrzeżny Maciej 2





Przegrany na F

PÓŁFINAŁ












20

16


Pogoda Mirek 0

12



















Pogoda Mirek 2
Pogoda Mirek






Zbrzeżny Maciej 2

















A Naruszewicz J. 0




8


Dadej Robert 1





























Przegrany na D

























2 Dadej Robert